صنایع غذایی حام
وب سایت :www.haamfood.com
www.haamfood.ir

تاریخچه صنایع غذایی حام

در سال 1354 مردی بزرگ همت در تبریز صنایع غذایی حام را راه اندازی کرد، نوآوری خلاقیت ، تکنولوژی روز دنیا ، مدیران متعهدو مردانی با پشتکار با هدف تولید محصولاتی باکیفیت،گامی موثر در صنعت بیسکویت سازی ایران برداشتند 

شرکت حام جزء اولین هاو ازپرچمدادران صنعت بیسکویت  در ایران می باشد تکنولوژی روز، متخصصین دلسوز و کیفیت بالای محصولات باعث شد در همان سالهای آغازین نامی نیک از حام بجا بگذارد و جایگاه محکمی در بین محصولات مشابه باز کند. کنترل کیفی منظم و دقیق محصولات حام از مواد اولیه ، تولید محصول توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و رعایت کامل نقاط حفظ سلامت و بهداشت بسته بندی محصولات تا جایی است که با پیشرفته ترین کشورهای جهان برابری می کند. همزمان با شروع تولید و تائید سلامت و کیفیت بیسکویت های تولیدی از سوی وزارت بهداشت وقت، شرکت حام موفق شد که  بتواند  طی سالهای متوالی تغذیه مدارس را تامین و رضایت آنها را جلب نماید.

صنایع غذایی حام در زمینه تولید انواع بیسکویت ،ویفر،کیک های لایه ای و کاپ کیک های مغزدار و انواع تافی-آبنبات و تافی های مغزدار و ژله ای و انواع فرآورده های شکلاتی و محصول متنوع دیگر با بسته بندی های استاندارد و کیفیت بالا علاوه بر تامین نیازهای مصرف داخل در بازارهای  خارجی نیز حضور موفق پیدا و از سال 1370  تا به امروز، صادرات به کشورهای خاورمیانه  و اروپا ی شرقی ، آفریقا ، هندوستان ، و اسیای میانه دارد و جزو برندهای مطرح  ایرانی در این کشورها میباشد این شرکت  بالغ بر 60% حجم تولیدی خود را صادر مینماید. امروزه شرکت بیسکویت حام پس از گذشت حدود نیم قرن ، با کادر  مجرب و متخصص با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بومی سازی دانش روز جهت ارتقای هر چه بیشتر محصولات خود ودر راستای اعتلای ایران اسلامی همچنان در سنگر تو لید می کوشد.

صنایع غذایی حام با بیش از 120قلم محصول تولیدی به  عنوان یک تولید کننده موفق داخلی توانسته  بصورت مستقیم برای بیش از 500 نفروبصورت غیر مستقیم به بیش از 2000نفر از جوانان این مرز و بوم ایجاد اشتغال و کار آفرینی نماید. کلیه محصولات  شرکت تولیدی حام  دارای استاندارد ملی ایران و علامت سیب سلامت از وزارت بهداشت و برند حلال و دارای گواهینامه بین اللملی ISO بوده  و حضور در نمایشگاههای صنایع شیرینی و شکلات  داخلی و بین المللی درون مرزی  و برون مرزی نه تنها در معرفی محصولات این شرکت موثر بوده بلکه توانسته اعتباری برای تولیدات ایرانی به همراه آورد. به امید روزی که تولیدات داخلی ، علاوه بر اینکه بازار مصرف داخل را اشباع کند ، در گوشه گوشه دنیا نیز شاهد حضور فراگیر آن تولیدات باشیم.

اینک صنایع غذایی حام به منظور پوشش گسترده بازار مصرف داخلی از سراسر کشور نمایندگی فعال میپذیرد جهت برقراری ارتباط با  شماره های تماس شرکت و سازمان فروش تماس حاصل فرمائید.       33-4301631-0413

شماره فاکس :           4301641- 0413